top of page
Top_bar.png
VS_LOGO.png

Sveiki,

 

Jūs esate AB „Vilniaus šilumos tinklai“ elektroninėje mokymų platformoje!

Ši mokymų platforma skirta tik AB Vilniaus šilumos tinklai (toliau - Bendrovė) darbuotojams, o jos tikslas - ugdyti darbuotojų IT saugos sąmoningumą, didinti atsparumą korupcijai, gerinti asmens duomenų tvarkymo ir apsaugos žinias bei kompetencijas.

 

Kviečiame atidžiai išklausyti visą 3 dalių (asmens duomenų apsaugos, IT saugos, Kovos su korupcija) mokymų medžiagą, kurios bendra trukmė ~2,5 val.

 

Išklausius mokymus privaloma išlaikyti 3 žinių patikrinimo testus. Testų laikymo trukmė ir perlaikymų kartai neribojami.

 

Testą išlaikysite, jeigu teisingai atsakysite bent į 80% klausimų. Nepasiekus šios rezultato, testą galėsite kartoti tol, kol išlaikysite.

 

Kilus klausimams dėl mokymų turinio ar testų laikymo, prašome kreiptis į Rizikų valdymo skyriaus darbuotojus, kurių kontaktus rasite intranete.

 

PLAČIAU GALITE SUSIPAŽINTI:

- Bendrovėje vykdomas asmens duomenų tvarkymas -> čia.

- Kovos su korupcija priemonės -> čia.

 

Informuojame, kad Jums naudojantis elektronine mokymų platforma, bus tvarkomi Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė ir el. paštas) darbo sutarties su Jumis pagrindu bei siekiant įgyvendinti Bendrovės darbuotojų pareiginiuose nuostatuose esančius reikalavimus, susijusius su profesiniu ugdymu ir kvalifikacijos kėlimu, vykdant darbo sutartį.

 

Su Jūsų, kaip Bendrovės darbuotojo, asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančiu informaciniu privatumo pranešimu galite susipažinti čia

 

Jei Bendrovėje pastebėjome asmens duomenų, IT saugos ar kitus pažeidimus bei neatitiktis, susidūrėte su korupcija, mobingu ar kitomis negerovėmis – PRANEŠKITE apie tai paspaudę šią nuorodą. Užtikriname Jūsų duomenų saugumą ir suteiktos informacijos konfidencialumą

Miesto siluetas.png
bottom of page